top of page

MANİFESTO

Gelecek, her geçen gün hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde tasarlanmaya devam ediyor. Gelecek tasarımının en önemli bileşenlerinden biri olarak teknolojinin günlük hayatımıza etkilerini birlikte yaşıyoruz. Yaşanan dijital dönüşümün belki de en çok etkileyeceği grup “çocuklar”. Teknolojiyle birlikte dijital dünyadaki gelişim, çocukların orada geçirdikleri zamanın nasıl izleneceğine ve düzenleneceğine dair yeni sorular ortaya çıkarıyor. Bu durumda da çocukların doğru içerikler ve platformlar ile etkileşim kurması daha kritik bir konu haline geliyor.

Dreamy Kids olarak, yaratıcılığı ve hayal gücünü odak noktamıza alarak bir tasarım şirketi kimliğiyle çalışmalarımızı bugüne kadar titizlikle yürüttük. Aynı özen ve hassasiyet ile devam edeceğiz. Bugün ise bir sonraki seviyeye geçmeye ve dünyanın en büyük çocuk topluluğunu oluşturma hayali kapsamında geliştirdiğimiz projeler ile bam başka bir serüvene doğru yolculuğumuzu başlatmaya hazırız.  Belki de geleceği inşa etmenin en heyecan verici zamanları. Her seferinde bir seviye daha ileri gitmeye ve bu işten büyük keyif almaya “tasarım ve teknoloji şirketi” kimliğimiz ile devam edeceğiz.

2022 yılında coğrafi sınırların kalktığı bir gezegende yaşıyoruz. Dünyada var olan gelişmelerin bir parçası olmak ve hatta bu gelişime katkı sağlayan tarafta rol almak gerekiyor. Çocuklar ile bu teknolojik devrimi yaşarken onları güvende tutmak ve keyif alarak öğrenmelerini, eğlenmelerini sağlamak için en az onlar kadar iyi kullanıcılar olmalıyız. Sizleri bizi yakından takip etmeye, görüş ve önerileriniz ile birlikte tasarlayacağımız yolculuğumuza davet ediyoruz.

Geleceğin seyircisi değil tasarımcısı olalım !

DREAMY KIDS

Projelere ulaşmak için logolara tıklayın.

Dreamy-Kids-Logo.png
bottom of page